Salenemise toidulisandid on aina populaarsemad!

Tõhus salenemine piperiiniga

piepryna artykuł

Pipart on tihti nimetatud idamaa mustaks teemantiks. Sajandeid on seda hinnatud unikaalse terava maitse tõttu. Viimati on teadlased avastanud, et maitseainel on ka tohutu potentsiaal ülekaalulisuse vastu võitlemisel. Veendu, kuidas pipar aitab Sul ilma jo-jo efektita saleneda.

AHVATLEV FIGUUR ILMA OHVREID TOOMATA

Pipra salendavate omaduste taga seisab piperiin. See tugevatoimeline aine soodustab seedemahlade eritumist ja kiirendab ainevahetust. Seetõttu põletad piperiini kasutades ülemäärased kalorid pingutuseta. Piperiin reguleerib ka suhkrutarvet. Tänu sellele omad täielikku kontrolli selle üle, mida ja kui tihti Sa sööd. See on suur kergendus paljudele maiasmokkadele, kellel on probleeme oma isu leevendamisega. India teadlased tõestasid, et pipraekstrakt blokeerib uute rasvkoe rakkude teket. Järelikult selgub, et dieet ja treeningud pole saleda figuuri saavutamisel vajalikud.

KAALU LOODUSLIK ALANDAMINE

Tarbides pipraekstrakti, saavutad saleda figuuri kaloreid loendamata. Keha kujundamine ja toonuse tõstmine piperiini abil kulgeb astmeliselt ja tulemused jäävad püsima. Piperiini eristab teiste salendavate vahendite seast ratsionaalne rasvapõletamine. Seetõttu kasutab aina rohkem ülekaalulisusega võitlevaid kliinikuid ekstrakti oma patsientide ravimisel. Siiski peab meeles pidama, et aine tõhusus sõltub selle kontsentratsioonist. Seda kinnitavad Briti Uurimisinstituudis läbi viidud uurimused. Kui soovid saleneda kiirelt ja tõhusalt, võta kasutusele piperiini 60-90% kontsentratsiooniga ekstrakt. Turul on saadaval ka 95%-ne piperiini kontsentratsioon. Nii kõrge ainesisaldusega valmistist pakub käesoleval ajal ainult Eesti tootja.

PIPERIIN SPORTLASTE TEENISTUSES

Pipraekstrakt võimaldab saavutada vormitud keha ilma jõusaalis seitsme higi valamiseta. Aga piperiin kujundab ka lihasmassi ja tõstab organismi suutlikkust. Seetõttu kasutavad sportlased seda tihti oma treeningute tõhususe tõstmiseks. Ekstrakti tarbimise tulemuseks on tselluliidivaba prink keha. Võrreldes muude toidulisanditega on piperiini eeliseks looduslik, kiiresti omandatav koostis. Looduslikud komponendid on eriti kasulikud, sest ainult nende abil saavutad unelmatekeha ilma jo-jo efektita.